بازی آینده Destiny 2 Guardians تریلر جدیدی را قبل از شروع در 5 مارس منتشر کرد.


Bungie تریلر جدیدی از رویداد آینده Guardian Games منتشر کرده است. سرنوشت 2. این رویداد که برای شروع در 5 مارس برنامه ریزی شده است، تعدادی چالش جدید را برای بازیکنان به همراه خواهد داشت تا شانس برنده شدن جوایز جدید، از جمله هاوربردی به نام Skimmer را داشته باشند. این بازی Guardian از Direct Relief و کمیته نجات بین المللی از طریق بنیاد Bungie پشتیبانی می کند.

بعنوان بخشی از سرنوشت 2رویداد سالانه گاردین گیمز، بازیکنان هر سه کلاس – شکارچی، وارلاک و تایتان – با یکدیگر رقابت می‌کنند تا ثابت کنند که کلاسشان بهترین است. این رویداد به مدت سه هفته ادامه خواهد داشت و کلاس برنده مجسمه ای در برج نصب خواهد کرد تا پیروزی خود را جشن بگیرد.

این بازی گاردین همچنین یک سیستم امتیازدهی و همچنین تقویت‌های جدید با زمان محدود به نام «فعالیت‌های تمرکز» را معرفی می‌کند که به بازیکنان با مدال‌های اضافی برای پیروزی‌های کلاس پاداش می‌دهد.

هاوربرد Allstar Vector Skimmer برای همه بازیکنان رایگان است و اساساً به عنوان نوع جدیدی از اسپارو عمل می کند. از دیگر جوایز کارت رویداد Guardian Games می‌توان به پرتاب‌کننده نارنجک‌انداز شعله‌ای موج فشرده جدید به نام Hellabaloo و همچنین جوایز آرایشی مانند پوسته‌های ارواح عجیب و غریب و شکلک‌ها اشاره کرد.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید