سیاه چال بعدی Destiny 2 “Warlord’s Ruins” نام دارد و در اول دسامبر منتشر خواهد شد.


سرنوشت 2 جو بلکبرن، کارگردان بازی، ویدیوی به‌روزرسانی جدیدی منتشر کرد که جزئیاتی در مورد محتوای آینده ارائه می‌کند که پس از به‌روزرسانی، جاهای خالی را پر می‌کند. فرم نهایی تاخیر انداختن. اما او همچنین نام سیاه چال بعدی، Warlord’s Ruin را که در تاریخ 1 دسامبر به تیرانداز غارتگر می آید، حذف کرد.

بلکبرن از ارائه جزئیات بیشتر به دلیل نگرانی از این که “کسی از تیم حمله و سیاه چال ممکن است صدای من را بشنود و از در بیرون بیاید” خودداری کرد. با این حال، تنها یک فرد زنده در میان آنها وجود دارد. سرنوشت Universe با عنوان Warlord: Shaxx. او به‌عنوان سرپرست و فرمانده جک‌های قرمز، با شهر رویایی و مارا سوو ارتباط دارد. با توجه به حضور ریون در Season of the Wish، Shaxx می تواند این نقش را بازی کند.

فکر می‌کنم زمان مشخص خواهد کرد، بنابراین لطفاً برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید. سرنوشت 2: Season of the Wish در تاریخ 28 نوامبر برای Xbox Series X/S، Xbox One، PS4، PS5 و PC عرضه می‌شود و فعالیت‌های فصلی، ماموریت‌های داستانی و موارد دیگر را اضافه می‌کند. ویرانه جنگ سالار است سقوط نور نسخه Deluxe و Dungeon Key. این همچنین به شما امکان دسترسی به Ghost of the Deep را می دهد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید