فهرست سورئال Destiny 2 – Trinity Ghoul، Guisin Vest، One-Eyed Mask و موارد دیگر


شور به بانجی بازگشته است سرنوشت 2 در حال حاضر تا تنظیم مجدد هفتگی بعدی در EDZ روی زمین قرار دارد. او Ark Combat Bow Trinity Ghoul را به 29 قطعه Legendary Shards می فروشد. اگر بازیکن جدیدی هستید، این را انتخاب کنید. این یکی از بهترین سلاح های عجیب و غریب در بازی است.

وقتی از لگن شلیک می کنید، تیر به سه قسمت تقسیم می شود. هدف گیری و شلیک در حالت کامل پخش را کاهش می دهد و قتل های دقیق را آسان تر می کند. کشتن های دقیق یک “میله صاعقه” را به شلیک بعدی شما اضافه می کند و رعد و برق زنجیر شده را اضافه می کند. با Exotic Catalyst، Lightning Rod می تواند تمام آسیب های قوس را خنثی کند. این بدان معناست که توانایی های شما، روح قوس را می کشد، و حتی رعد و برق زنجیره ای می کشد.

نقش‌های تصادفی جدیدی در Hawkmoon و Dead Man’s Tale در دسترس هستند. اولی تفنگ چکشی، Eye of the Storm و Combat Grip را دریافت می کند. دومی دارای تفنگ های فورج چکشی، گلوله های ثابت، اهداف متحرک و سهام مرکب است. هر دو رول خوب هستند، پس راحت از آنها صرف نظر کنید.

تجهیزات عجیب و غریب این هفته شامل جلیقه Gwishin (سینه شکارچی)، ماسک یک چشم (کلاه تیتان) و Veil of Apotheosis (کلاه Warlock) است که هر کدام از 23 Shards افسانه ای پشتیبانی می کنند. مگر اینکه احساس نوستالژیک داشته باشید یا قبلاً Crucible OEM، سایه خود قبلی خود را ندارید، می توانید از این موارد نیز صرف نظر کنید.

فصل 1 Sovereign Armor موجود است و هر قطعه 50 قطعه Legendary Shards و 1000 Glimmer قیمت دارد. جدیدترین سلاح های افسانه ای را در زیر مشاهده کنید.

  • انکار سرد – تفنگ نبض جنبشی
  • هفتم سراف CQC-12 – تفنگ ساچمه ای انرژی
  • نیش سریع – شمشیر سنگین
  • کد احتراق – نارنجک انداز جنبشی
  • اشک پشیمانی – تفنگ پیشاهنگ جنبشی
  • پیشگویی واقعی – توپ دستی جنبشی
  • Corsair’s Wrath – تفنگ فیوژن خطی سنگیننویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *