Destiny 2 x PlayStation Cosmetics and Finishers در تریلر جدید برجسته شده است


Season of the Deep اکنون در Bungie موجود است سرنوشت 2. این شامل Return of Thrawn and the Titans، یک داستان جدید با محوریت Leviathan و فعالیت های جدید Ritual است. اما مهمتر از آن، چند مجموعه زره جدید بر اساس سری پلی استیشن اضافه می کند. شکارچیان می توانند به دست آورند افق– مجموعه تم (کامل با فوکوس)، Warlock دارای روح سوشیما زره‌ها و تایتان‌ها می‌توانند کریتوس را مجسم کنند خدای جنگ.

هر مجموعه همچنین دارای فینیشر مخصوص به خود است که مطابق با سلاح مورد استفاده هر شخصیت پلی استیشن است (بنابراین طبیعتاً Titan بهترین سلاح را دریافت می کند).با موضوع پوسته های ارواح، کشتی ها و گنجشک ها کار می کند آخرین نفر از ماشما همچنین می توانید یکی را بخرید که کوردی سر در بیرون رشد می کند. همه اینها در Silver و نه در Bright Dust موجود هستند، بنابراین زمان نشان خواهد داد که آیا دومی در Eververse ظاهر می شود یا خیر.

محتوای دیگری که در Season of the Deep عرضه می شود شامل سیاه چال های جدید ( سقوط نور Dungeon Key)، و رویداد با زمان محدود “Solstice” نیز ممکن است بازگردد. در ضمن منتظر بروزرسانی های بیشتر باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید