Destiny 2 – Wishes، Moments of Triumph و Into the Light آپدیت قبل از فرم نهایی وارد می شود


رسمی است: سرنوشت 2 توسعه بعدی، فرم نهاییبه 4 ژوئن 2024 موکول شده است. فصل آرزوها فردا شروع می شود، اما محتوای بیشتری وجود دارد که بازیکنان می توانند منتظر آن باشند.

با پایان فصل در فوریه 2024، بازیکنان می توانند مشتاقانه منتظر Wishes باشند، یک جستجوی جدید “مبتنی بر پیشرفت” که هر هفته در دسترس است. Moments of Triumph نیز با “پاداش های منحصر به فرد” بازخواهد گشت و بازی Guardians به ماه مارس منتقل می شود. دومی تمرکز “جدید” بر رقابت کلاس در مقابل کلاس دارد، اما جزئیات بیشتری مورد نیاز است.

از آوریل به بعد، Destiny 2: Into the Light، به روز رسانی های محتوای دو ماهه برای همه بازیکنان برای آماده سازی در دسترس خواهد بود. فرم نهایی. در نهایت، سه نقشه جدید Crucible نیز در ماه می ارائه می شود.

جزئیات مربوط به Season of the Wish و فعالیت های فصلی هنوز فاش نشده است، بنابراین برای جزئیات فردا با ما همراه باشید. در همین حال، برای برخی تغییرات تعادل و هدیه‌های جدید مصنوعات که فردا به صورت زنده عرضه می‌شوند، به اینجا سر بزنید. Fireteam Finder هفته آینده نیز تحت تست استرس قرار خواهد گرفت و در دسامبر وارد نسخه بتا خواهد شد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید