Destiny 2 – Whisper of Chains Nerfs and Respawn Changes Coming to the Crucible


قبل از رونمایی از ویترین در 22 مرداد Destiny 2: Last FormBungie آپدیت میان فصل را در 18 جولای منتشر خواهد کرد. از رفع نقاط خارج از محدوده در نقشه گرفته تا کاهش آسیب Whisper of Chains از 15% به 5%، چندین تغییر در Crucible ایجاد شده است.

یک Hotfix نیز در دست ساخت است که خط دید و نزدیکی بازیکنان دشمن را به آنچه قبل از شروع Season of the Deep بودند باز می‌گرداند. “در حالت ایده‌آل، ما مزایایی مانند تخم‌ریزی را نزدیک به درگیری‌های فعال و بدون جنبه منفی تخم‌ریزی در جنگ حفظ خواهیم کرد. ما به انجام تنظیمات ادامه می‌دهیم.” رفع فوری هفته آینده منتشر خواهد شد.

برای رقابت در بخش رقابتی، Bungie در نظر دارد رتبه ها را تنظیم کند تا محدودیت های امتیاز تقسیم را زمانی که بازیکنان به طور قابل توجهی بالاتر یا کمتر از مهارت هدف خود هستند، کاهش دهد.

در مورد محدوده‌های مهارت پویا، آن‌ها هنگام پخش زنده در Iron Banner در فصل 19، به‌طور بدنامی، خواستگاری را قطع کردند و ممکن است در فصل‌های بعد دوباره استفاده کنند. امیدواریم این عرضه روان‌تر باشد زیرا توسعه‌دهندگان قبلاً باگ‌ها را در حین انجام آزمایش‌های اضافی برطرف کرده‌اند. منتظر اطلاعات هیجان انگیز بیشتری باشید که قبل از شروع فصل 22 فاش می شود.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *