Superclass و subclass جدید Destiny 2: The Final Shape فاش شد


Bungie جزئیات را فاش می کند سرنوشت 2بسط آینده The Final Shape. این بار، استودیو است Destiny 2: Final Form.از هر کلاس سرنوشت 2تایتان ها، شکارچی ها و وارلاک ها سوپرهای جدیدی خواهند داشت.

Titan یک Twilight Arsenal Super برای زیرکلاس Void خود دریافت می کند. این به بازیکنان اجازه می‌دهد تا سه تبر Void را پرتاب کنند که قبل از انفجار، دشمنان را به سمت خود می‌کشد و هر کدام را که زنده می‌ماند ضعیف می‌کند. تبرهای پرتاب شده را نیز می توان توسط بازیکنان یا اعضای تیم آتش نشانی برداشت و به عنوان سلاح سرد استفاده کرد.

جنبه جدید Titan Unbreakable است که به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا نارنجک‌هایی را برای ایجاد یک سپر که جلوی آسیب را می‌گیرد خرج کنند. شما همچنین می توانید سپر خود را رها کنید تا آسیب زیادی به یک منطقه وارد کنید.

شکارچیان زیرکلاس Storm’s Edge را دریافت می کنند. این باعث می شود که بازیکن یک خنجر قوسی پرتاب کند و شکارچی را به سمت جلو تله پورت کند. سپس بازیکن یک حمله گردباد انجام می دهد و از دور خارج می شود. هنگامی که Super Bar شما پر شد، می توانید سه بار از Storm’s Edge استفاده کنید.

شکارچی‌ها همچنین جنبه‌های Ascension جدیدی به دست می‌آورند. این به شما این امکان را می دهد که توانایی کلاس خود را در هوا بگذرانید، شکارچی خود را به سمت بالا سوق دهید، در حالی که تیم آتش خود را به هم می زنید، به دشمنان نزدیک آسیب بزنید و آنها را تکان دهید.

Warlocks اکنون به Song of Flame فوق العاده زیر کلاس Solar دسترسی دارند. با یک سوپر، جنگجوی شما درخشش به دست می آورد، توانایی های غوغا خود را در این فرآیند بیش از حد شارژ می کند و نارنجک های خود را به روح شعله تبدیل می کند که به دنبال دشمنان نزدیک است و آنها را منفجر می کند. اعضای Fireteam در محدوده برد نیز توانایی افزایش یافته بازسازی، مقاومت در برابر آسیب و اثرات Scorch اعمال شده در سلاح های خورشیدی و جنبشی را دریافت می کنند.

در بخش جنبه، جنگجویان جهنم می شوند. این به شما اجازه می دهد تا Solar Soul را احضار کنید که با خمپاره به دشمنان دور حمله می کند.

Destiny 2: Final Form Bungie می‌گوید که این گسترش، لحظه‌ای کلیدی در داستان کلی بازی خواهد بود و آنچه استودیو آن را داستان نور و تاریکی می‌نامد، به پایان می‌رساند.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید