Destiny 2: The Final Shape فعالیت های جدیدی را برای کشاورزی اقلام کلاس عجیب و غریب معرفی می کند


Bungie جزئیات جدیدی در مورد اقلام جدید کلاس Exotic ارائه کرد Destiny 2: Final Form آخرین “این هفته سرنوشتتایید شده است که اینها فقط برای زیر کلاس جدید Prismatic در دسترس خواهند بود و می توان از فعالیت های جدید به دست آورد، اگرچه دومی فقط در هفته دوم توسعه پس از مسابقه First Raid در جهان در دسترس خواهد بود.

اگرچه رول‌ها تصادفی هستند، اما تضمین می‌شود که هر بار که آنها را اجرا می‌کنید، یک آیتم کلاس عجیب دریافت می‌کنید که امکان کشاورزی مداوم را فراهم می‌کند. Bungie در مورد فرآیند انتخاب زره های خاص عجیب و غریب می گوید: ما همچنین ترجیح دادیم که در هر ردیف امتیازاتی داشته باشیم که با یکدیگر ترکیب می‌شوند و ترکیب‌هایی را ایجاد می‌کنند که قدرتمند و مکمل هستند، مانند پیوند Warlock با Spirit of Apotheosis و Spirit of the Stareater.

“Prismatic” همه چیز در مورد ترکیب افکت هایی است که به زیر کلاس های خاص تعلق دارند، و ما می خواستیم آن را در طراحی آیتم های کلاس Exotic بگنجانیم حملات، نه فقط چاقوهای غوغا.

برخی از جلوه های Exotic Perk کاهش یافته اند تا دلیلی برای اجرای زره ​​اصلی Exotic ارائه شود. هنگام راه‌اندازی اکسپنشن، تنظیمات تعادلی نیز انجام می‌شود که بر «نسخه‌های زره ​​اصلی و روحیات آن» تأثیر می‌گذارد. جزئیات بیشتر در هفته های آینده اعلام خواهد شد. به عنوان مثال، Armamentarium و The Sixth Coyote به ترتیب پس از استفاده از نارنجک و جاخالی، گوی های نور تولید می کنند.

مقاله کامل را برای تفکیک همه امتیازات قابل اعمال برای هر مورد کلاس Exotic بررسی کنید. Destiny 2: Final Form در 4 ژوئن برای Xbox Series X/S، PS4، PS5، Xbox One و PC عرضه می شود.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید