ویدیوی Destiny 2: The Final Shape شامل Storm’s Edge، Twilight Arsenal و Song of Flame است.


پس از جزئیات سوپرکلاس جدید و زیر کلاس سبک Destiny 2: Final Form، Bungie سه ویدیو پیش نمایش جدید منتشر کرده است که آن را در عمل به نمایش می گذارد. Hunter’s Storm’s Edge، Titan’s Twilight Arsenal، Warlock’s Song of Fire و موارد دیگر را بررسی کنید.

Storm’s Edge به شکارچیان این امکان را می دهد که یک خنجر قوسی پرتاب کنند و به آنجا انتقال دهند تا به هر چیزی در شعاع آن حمله کنند. آنها همچنین جنبه جدیدی پیدا می کنند، معراج. این آنها را به سمت بالا می فرستد و اهداف نزدیک را تکان می دهد، اما توانایی های کلاس را مصرف می کند. Twilight Arsenal تایتان سه تبر Void را پرتاب می کند که منفجر می شود و دشمنان نزدیک را تضعیف می کند.

تیم های آتش نشانی می توانند این ها را بردارند و به آنها حمله کنند. سلب مسئولیت: آسیب نشان داده شده برای باس ها در Ghosts of the Deep Dungeon در واقع خوب نیست. در مورد جنبه نشکن، سپری ایجاد می کند که نارنجک ها را مصرف می کند و قبل از انفجار و آسیب رساندن آسیب را جذب می کند.

در نهایت، Song of Flame وجود دارد که Radiant را اعطا می‌کند، توانایی‌های غوغا را بیش از حد شارژ می‌کند و نارنجک‌ها را به Spirits of Flame تبدیل می‌کند که به سمت دشمنان هدف می‌گیرند. Hellion جنبه جدیدی است که روح های خورشیدی را برای حمله به دشمنان فرا می خواند. Song of Flame هنگامی که به یک جنگجو نزدیک می‌شوند، هم تیمی‌ها مقاومت و توانایی‌های آسیب‌دیدگی را دوباره به دست می‌آورند در حالی که سلاح‌شان آسیب Scorch می‌زند.

Destiny 2: Final Form در 27 فوریه 2024 برای Xbox Series X/S، Xbox One، PS4، PS5 و PC منتشر خواهد شد. لطفا برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید