Destiny 2: The Final Shape – Transcendence and Exotic Class Item Details


تریلر گیم پلی جدید Destiny 2: Final Form دیدیم که Bungie زیر کلاس جدید Prismatic را معرفی کرد. ما در مقاله جدیدی که پیش‌نمایش گیم‌پلی را خلاصه می‌کند، نحوه کارکرد آن را توضیح دادیم. ابتدا بازیکنان 2 متر دارند که با وارد کردن آسیب نور و تاریکی شارژ می شوند. پس از در دسترس بودن، می‌توانید Transcendence را فعال کنید که پاداش‌های منحصربه‌فرد جدیدی برای نارنجک و سلاح ارائه می‌کند.

شما همچنین می توانید جنبه ها و Fragments های جدید را برای سفارشی سازی بیشتر ساخت Prismatic خود (با اسلات های بیشتری نسبت به قبل) مجهز کنید. بهترین از همه این است که وقتی قفل آن را باز کنید، می توانید در همه کلاس ها از آن استفاده کنید. شاید هیجان انگیزترین جنبه، آیتم جدید کلاس Exotic باشد که با دو امتیاز از Exotics تصادفی همراه است.

برای مثال، یک جنگجو می‌تواند با Veil of Apotheosis و Stareater Scales پیوند داشته باشد، در حالی که یک شکارچی می‌تواند از دست دادن قاتل و Liar's Handshake استفاده کند. اینها فقط با زیر کلاس جدید Prismatic کار می کنند و دارای رول های تصادفی هستند، بنابراین می توانید به طور مداوم آنها را پرورش دهید تا ترکیبی عالی از امتیازات را پیدا کنید.

Destiny 2: Final Form در 4 ژوئن برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC عرضه می شود. منتظر پیش نمایش گیم پلی و جزئیات بیشتر در هفته های آینده باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید