تریلر بازی Destiny 2: The Final Shape، Still Hunt، Cosmo و Khvostov 7G-0X را نشان می دهد.


پس از اینکه Bungie سه زره جدید (و تا حدودی ضعیف) را معرفی کرد. Destiny 2: Final Form، اخیراً از سه سلاح جدید عجیب و غریب خبر داده است. اولین مورد Khvostov 7G-0X است که بر اساس اولین تفنگی است که بازیکن بدست می آورد. سرنوشت 1. آن را در زیر بررسی کنید.

امتیاز ویژه آن، شلیک گلوله در هر هفتمین شلیک است. بر اساس گیم پلی، شلیک ها به دنبال دشمنان دیگر می گردند و گاهی اوقات به هدف اصلی بازمی گردند. Microcosm یک تفنگ ردیابی عجیب و غریب شکافدار سنگین است که آسیب قابل توجهی به سپرهای دشمن وارد می کند. این به اندازه کافی خوب است، اما برای گنجاندن آن در شکافی که فراتر از همه گزینه های فعلی است، به موارد بیشتری نیاز است.

در نهایت، Still Hunt وجود دارد، یک تفنگ تک تیرانداز عجیب و غریب که می‌تواند بدون در نظر گرفتن زیرکلاس، تیرهای طلایی شلیک کند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که «قدرت خود را شارژ کنید» و آن را از طریق کشتارهای ظاهراً رها کنید. زیر کلاس‌های منشوری و آیتم‌های جدید کلاس Exotic گزینه‌های بیشتری برای ساخت ساخت‌وساز ارائه می‌کنند که با گنجاندن کل سوپرها در Exotics گسترش بیشتری می‌یابند.

Destiny 2: Final Form در 4 ژوئن برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC عرضه می شود. در اینجا همه چیزهایی است که باید قبل از بازی بدانید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید