تریلر بازی Destiny 2: The Final Shape سه زره جدید عجیب و غریب را نشان می دهد


Bungie تریلر جدیدی منتشر کرد Destiny 2: Final Form، سه Exotics جدید برای هر کلاس نشان داده شده است. اینها قطعه قفسه سینه Warlock، Matai Doxia هستند. Gifted Conviction، قفسه سینه شکارچی. و پیشرانه خطرناک، قطعه قفسه سینه تایتان. آن را در عمل در زیر مشاهده کنید.

Mataidoxia باعث می‌شود که Strand Warlock یک حمله غوغا‌آمیز قدرتمند را انجام دهد که باعث انفجار و متوقف کردن دشمنان نزدیک می‌شود. Gifted Conviction باعث می‌شود که Arc Aspect مواد منفجره Arc را آزاد کند که به اطراف بازیکن می‌پرند. سرانجام، پیشرانه خطرناک پس از استفاده از توانایی کلاس تایتان، موشک هایی را به سمت دشمنان شلیک می کند. همه آنها منحصر به فرد هستند، اما باید دید چقدر قابل دستیابی هستند.

Destiny 2: Final Form در 4 ژوئن برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC عرضه می شود. علاوه بر Exotics جدید، دارای یک زیر کلاس جدید Prismatic است که توانایی های زیر کلاس روشن و تاریک را در یک کیت ترکیب می کند. همچنین می‌توانید آیتم‌های جدید کلاس Exotic را با امتیازات تصادفی از Exotic Gear تولید کنید (البته فعالیت‌های کشاورزی آنها در هفته دوم گسترش منتشر خواهد شد).نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید