تریلر بازی Destiny 2: The Final Shape زیر کلاس جدید Prismatic را معرفی می کند


طی یک نمایش پیش نمایش اخیر، Bungie جزئیات جدیدی را اعلام کرد. Destiny 2: Final Form، شامل یک زیر کلاس جدید به نام Prismatic است. زیر کلاس های Light و Darkness را می توان به جای پرداختن به یک عنصر واحد مانند دسته فعلی، در یک ترکیب کرد. می‌توانید توانایی‌ها را با هم ترکیب کنید، مانند شلیک سوزن یا استفاده از Phoenix Dive برای بازگرداندن سلامتی.

شما همچنین می‌توانید سه زیرکلاس مختلف را فعال کنید: Radiant، Amplified و Devour. البته، این تریلر انواع جدیدی از دشمنان را نیز معرفی می‌کند که به The Witness پاسخ می‌دهند، و همچنین مکان‌های مختلفی را که بازیکنان هنگام ماجراجویی در The Traveler کشف خواهند کرد. چندین کات سین سینمایی شامل یکی می شود که در آن زاوالا وارد پورتالی می شود که توسط The Witness ساخته شده است و Cade به طور چشمگیری یک تفنگ شلیک می کند.

Destiny 2: Final Form در 4 ژوئن برای Xbox Series X/S، PS5، PC، Xbox One و PS4 عرضه می شود. شایان ذکر است که زیر کلاس‌های جدید مبتنی بر نور Storm's Edge، Twilight Arsenal و Song of Flame نیز گنجانده شده‌اند. برای مشاهده عملکرد آن به اینجا مراجعه کنید و برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید