تریلر Destiny 2: The Final Shape در داخل Traveler قرار می گیرد و متحدانی را که به مبارزه می پیوندند مسخره می کند.


تریلر جدید Bungie منتشر شد Destiny 2: Final Formهمراه با بازگشت Cayde-6 (با صدای ناتان فیلیون)، تجربه خود را از بیداری در داخل مسافر بیان می کند. شکارچی پیشتاز سابق، دور از دنیای پس از مرگ، متوجه می شود که The Witness زندگی پس از مرگ را آلوده کرده است و آن را از درون مصرف می کند.

بنابراین این وظیفه نگهبانان است که جلوی The Witness را بگیرند، اما آنها تنها نیستند. شخصیت‌های برجسته دیگری مانند Mithrax، Savathun و Empress Caiatl در تریلر مورد آزار قرار گرفته‌اند و ممکن است به نظر به بازیکنان کمک کنند. البته، تهدیدات مختلفی مانند The Dread را نیز خواهید دید، از دشمنان پرنده گرفته تا کسانی که Strand و Stasis را در اختیار دارند. به نظر می رسد تهدیدهای قدیمی مانند Darkblade نیز برای آخرین بار در حال بازگشت هستند.

Destiny 2: Final Form در 4 ژوئن برای Xbox Series X/S، Xbox One، PS4، PS5 و PC عرضه می شود. این حمله در 7 ژوئن پخش می شود و بازیکنان فقط سه روز فرصت دارند تا قبل از رویارویی با The Witness آماده شوند. درباره اینکه محتوای Into the Light چگونه خواهد بود در اینجا بیشتر بیاموزید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید