بازی Destiny 2: The Final Shape رسما به 4 ژوئن 2024 موکول شد


پس از شایعاتی که ادعای مشابهی داشتند، Bungie تایید کرد: Destiny 2: Final Form در ابتدا قرار بود در 27 فوریه عرضه شود، اما طبق گزارش‌ها، پیش‌سفارش‌ها کمتر از حد انتظار بود و بازخورد داخلی «خوب، نه چندان خوب» بود.

تیم توسعه در بیانیه ای رسمی گفت که این توسعه به تعویق افتاده است زیرا “به زمان بیشتری نیاز دارد تا به آنچه می خواستیم تبدیل شود.” “فرم نهایی این اوج 10 سال اول است. سرنوشت ما داستان گفتیم و ساعت های بی شماری را برای نگهبانان در سراسر جهان با هم سپری کردیم. ما می‌خواهیم آن سفر را گرامی بداریم، بنابراین زمان لازم را برای تحقق چشم‌اندازی بزرگ‌تر و جسورانه‌تر صرف می‌کنیم. امیدوارم سالیان سال به یادگار بماند و گرامی داشته شود. ”

در دیگر محتوای آینده، “فصل آرزوها” از فردا، 28 نوامبر آغاز می شود و تا فوریه 2024 ادامه دارد. پس از آن مطالب جدید منتشر خواهد شد. فرم نهایی نیز منتشر خواهد شد. Bungie قصد دارد جزئیات و گیم‌پلی جدیدی را برای این نسخه در ماه آوریل فاش کند و همچنین “محتوای قابل توجهی را که در حال حاضر در دست ساخت است” برجسته کند.

Destiny 2: Final Form برای Xbox Series X/S، Xbox One، PS4، PS5 و PC عرضه می شود. نگهبانان، شاهد را در عرشه مسافر تعقیب می کنند و با قلمرویی از خاطرات مواجه می شوند که توسط تاریکی تحریف شده است. بازیکنان می‌توانند انتظار یک کمپین خطی با باز شدن مناطق در دور اول را داشته باشند و پس از آن حملات جدیدی در دسترس قرار گیرند. لطفا برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید. همچنین، زیر کلاس جدید Light را در اینجا بررسی کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید