تریلر تحسین شده Destiny 2: The Final Shape تحسین منتقدان را برجسته می کند


از زمانی که چند هفته پیش منتشر شد، Destiny 2: Final Form یک تریلر تحسین برانگیز منتشر شده است. این تریلر تحسین منتقدان برای این بسط را برجسته می کند، که در حال حاضر متاسکور 89 در متاکریتیک دارد. آن را در زیر بررسی کنید.

همانطور که داستان نور و تاریکی به پایان می رسد، این بسط یک نبرد نهایی با Witness را نشان می دهد، زیرا بازیکنان قلب رنگ پریده یک مسافر را کشف می کنند. ونگارد در یک نقطه ضعف قرار دارد، اما با قدرت های جدید Prismatic و بازگشت Cayde-6، ونگارد قادر به مبارزه مساوی است.

فرم نهایی کمپین های جدید، ماموریت های عجیب و غریب، سلاح های افسانه ای، سرنگونی و فعالیت های جدید وجود دارد. ما همچنین Pathfinder را برای جایگزینی سیستم بونتی سنتی، Salvation's Edge Raid و حتی یک فعالیت 12 نفره جدید به نام Excision (که اخیراً سختی Grandmaster را اضافه کرده است) معرفی می کنیم. برای جزئیات بیشتر بررسی ما را بخوانید.

البته، سرنوشت 2 داستان در اپیزودها، با قسمت اول ادامه می یابد اکو، در حال حاضر در دسترس است. با کمک Failsafe، بازیکنان به Nessus می‌روند تا یک تهدید جدید مربوط به Vex را بررسی کنند. قالب شبیه به فصل است، اما هر قسمت از سه پرده تشکیل شده است. 2 قسمت اضافی، پیشگام و ارتدادقرار است اواخر امسال منتشر شود، پس با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید