Destiny 2: Solstice 2023 Returns Today، تغییرات Bonfire Bash فاش شد


همراه با پچ میان فصل Season of the Deep، Bungie’s سرنوشت 2 انقلاب تابستانی امروز بازگشته است. اوا لوانته به منطقه هوایی اروپا بازگشته است. بازیکنان با دشمنان مبارزه می کنند و برگ های نقره را جمع آوری می کنند. بازیکنان همچنین می توانند یک ست زره جدید Solstice به دست آورند.

امسال تغییراتی صورت گرفته است که تراکم و سختی دشمن را در Bonfire Bash تنظیم کرده است. دو دوست جدید وجود دارد – Firebound، که بهبودی و بازسازی فوق العاده را در نزدیکی متحدان افزایش می دهد، و Flare (همچنین در Vanguard Ops موجود است). دومی هنگام کشتن سریع دشمن، موجی از آتش را در اطراف بازیکن ایجاد می کند.

برگ نقره ای را می توان از فعالیت های مختلف در طول انقلاب به دست آورد. این ها را می توان به خاکستر نقره ای تبدیل کرد و آمار زره های شما را دوباره نمایش می دهد. با تکمیل چالش رویداد، Kindling به شما پاداش می‌دهد، که رول‌های آماری زره ​​شما را سه بار ارتقا می‌دهد. بهترین بخش این است که این ارتقاها توسط تمام قطعات Solstice در آن شکاف به اشتراک گذاشته شده است، بنابراین اگر تجهیزات بهتری پیدا کردید نیازی به تکرار درد ندارید.

هر زره دارای پتانسیل درخشش است و گزینه های رایگان و پولی در دسترس هستند. و اگر این کافی نباشد، بازیکنان می‌توانند اولین پرتاب موشک Strand در نوع خود را نیز کسب کنند. برای اطلاع از جزئیات رویداد و یادداشت‌های پچ میان فصل با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *