سرورهای Destiny 2 در ساعت 9 صبح PDT تحت تعمیر و نگهداری قرار می گیرند تا برای The Final Shape آماده شوند.


با وجود نشت زودرس، Bungie سرنوشت 2 سرور به دلیل راه اندازی آفلاین است فرم نهاییتعمیر و نگهداری از ساعت 9:00 صبح به وقت محلی آغاز می شود و برنامه های شخص ثالث و ورود به سیستم در این مدت در دسترس نخواهد بود. Destiny 1 و 2 برای نگهداری در ساعت 9:30 صبح به وقت PDT آفلاین خواهند شد و بازیکنان در ساعت 10 صبح به وقت PDT از فعالیت حذف خواهند شد.

در همان زمان، می توانید به روز رسانی 8.0.0.1 را از قبل بارگذاری کنید. اگر از Steam استفاده می کنید، لطفاً توجه داشته باشید که برای پیش بارگیری به حدود 300 گیگابایت فضای خالی نیاز دارید. در 4 ژوئن در ساعت 10 صبح به وقت محلی، بازیکنان می‌توانند دوباره به هر دو بازی وارد شوند، اما ممکن است صف‌ها و مشکلات دیگری را تجربه کنند. تعمیر و نگهداری در ظهر PDT به پایان می رسد.

البته در صورت بروز مشکل، تعمیر و نگهداری می تواند زمان بر باشد، پس این را در نظر داشته باشید. Destiny 2: Final Form فردا عرضه می شود و برای Xbox Series X/S، Xbox One، PS4، PS5 و PC در دسترس خواهد بود. برای هر چیزی که قبل از بازی باید بدانید، مقاله ویژگی ما را بررسی کنید. یا تریلر پرتاب را در اینجا تماشا کنید تا ببینید چه چیزی مهم است.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید