Destiny 2: Season of the Abyss اولین هنر کلیدی با بازی New Armor Leviathan


Bungie اولین هنر کلیدی را نشان می دهد سرنوشت 2: فصل 21، با نام مستعار Season of the Deep. نگهبان دریا، احتمالاً روی تیتان، ظاهر می‌شود و ترون (که پس از فصل ورود ناپدید شد) در حال تماشای آن است. در پس‌زمینه چشم‌های غول‌پیکر وجود دارد و یک زره جدید شبیه چتر دریایی به نمایش گذاشته شده است.

زره احتمالاً یک مجموعه زیور آلات فصلی است و زره افسانه ای متفاوت به نظر می رسد. در مورد موجودات غول پیکر در پس زمینه، ممکن است که لویاتان در چند سال اول بر روی تیتان کشف شده باشد. سرنوشت 2لویاتان که از خدایان کرم در دریای فاندامنت محافظت می کرد، زمانی با رالک، شاگرد شاهد مخالفت کرد، اما مشخص نیست که آیا این موجود از همان گونه است یا خیر.

در هر صورت، Bungie در چند هفته آینده چیزهای زیادی برای به اشتراک گذاشتن دارد، بنابراین برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید. سرنوشت 2: فصل دریای عمیق در 23 می در ساعت 10 صبح به وقت محلی آغاز می شود. پس از راه اندازی، Season Pass از 1000 نقره یا 10 دلار به 1200 نقره یا 12 دلار افزایش می یابد. باندل Season Pass که شامل 10 رتبه رایگان است نیز به جای 2000 (20 دلار) 2200 نقره (22 دلار) خواهد داشت.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید