بازی Destiny 2: Season of the Abyss به معرفی Exotic Armor Focusing می پردازد


بحث های زیادی در مورد وجود داشته است سرنوشت 2 چگونه می توان چیزهای عجیب و غریب را به دست آورد، به خصوص موارد جدیدی که با هر فصل و گسترش اضافه می شوند. آنها به صورت تصادفی به دست می آیند، اما تنها راه تغذیه آنها از طریق بخش های Legendary و Master Lost است. همانطور که بازی با گذشت زمان بیشتر و بیشتر عجیب و غریب دریافت می کند، به دست آوردن آنچه می خواهید با نقش مناسب تبدیل به اتلاف وقت قابل توجهی می شود.

به دنبال انتشار سقوط نور، دشواری بخش گمشده به طور قابل توجهی افزایش یافته است. از آن زمان، Bungie سلامت دشمنان خود را کاهش داده است، اما روش های کشاورزی نامنظم باقی مانده است. توسعه دهندگان این موضوع را در فصل 21، با نام مستعار Season of the Deep، با تمرکز بر زره های عجیب و غریب بررسی خواهند کرد.

انگرام‌های عجیب و غریب از فعالیت‌هایی مانند Nightfall، Lost Sectors، و Vex Strike Force (که Exotics بر اساس ناک اوت درآمد کسب می‌کند) رمزگشایی نخواهند شد.می‌توانید آنها را به استاد راهول ببرید و از رمزگشایی پیشرفته برای بازیابی قبلی Expansion Era Exotics استفاده کنید. Shadowkeep، Beyond Light، Witch Queen، و غیره. به 1 انگرام عجیب و غریب، 1 قطعه Ascendant و 30000 گلیمر نیاز دارد.

برای برخی از Exotics، Precision Decryption اختیاری است، اما به 3 Ascendant Shards، 1 Exotic Engram، 1 Exotic Cipher و 60000 Glimmer نیاز دارد. در حال حاضر شما فقط می توانید 1 Exotic Cypher را نگه دارید، اما ما قصد داریم این محدودیت را به 5 افزایش دهیم.

البته می توانید به صورت رایگان تاس را بشکنید و بیاندازید. همچنین، Exotics جدید از طریق Focusing قابل دستیابی نیستند. ابتدا باید آنها را از Vex Strike Force یا Lost Sectors “باز کنید”. با ما همراه باشید زیرا Bungie در حال “در نظر گرفتن انتقال تجهیزات زرهی جدید به مکان های قابل دسترس تر” در آینده است.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید