Destiny 2 – حالت Raid Master و Challenge Rotation فردا می آیند


Bungie تایید کرد که حالت Raid Master در حال آمدن است سرنوشت 2 فردا تکالیف به صورت هفتگی چرخش می کنند. دومی اهداف پنهانی را به برخوردهای هفتگی اضافه می کند که غارت بیشتری را به همراه دارد. این به معنای کاهش دو برابر درجه سختی عادی است، اما بازیکنان حالت Master یک سلاح حمله ماهر دریافت خواهند کرد.

البته، شما همچنین می‌توانید با تمرکز آمار چرخشی هفتگی در حالت Master، زره به دست آورید، بنابراین ارزش بررسی را دارد. سلاح‌های ماهر Master Root of Nightmares را می‌توان تقویت کرد، اما تا زمانی که وصله‌ای در اواسط فصل ارائه نشود، در دسترس نخواهند بود. در ضمن، لطفاً از نقش‌های مناسب برای پشتیبانی از پیشرفت‌ها استفاده کنید.

Bungie همچنین به مشکلات پیرامون رئیس نهایی Root of Nightmares، Nezarec پرداخت. “گاهی اوقات، زمانی که بازیکن در فواره درخشندگی ایستاده است، Nezarek همیشه واکنش نشان نمی دهد. ما قصد داریم این رفتار را در یک به روز رسانی آینده به روز کنیم. این به Nezarek اجازه می دهد تا خدای نهایی درد شود.

“فلسفه ما این است که از ایجاد تغییرات شدید در تنظیم پس از شروع فعالیت خودداری کنیم، اما ما می دانیم که ممکن است استراتژی فعلی خود را برای افزایش سطح چالش، مقابله با واکنش های رئیس تغییر دهیم. ما احساس می کنیم که بهتر است آن را بپذیریم.” همچنین در حال بررسی موضوعی هستیم که در آن پد پرش حمله به طور تصادفی بازیکنانی را که با نرخ فریم بالا بازی می کنند، می کشد.

Destiny 2: Lightfall برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC موجود است. بررسی ما را اینجا ببینید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *