Destiny 2 – Linear Fusion Rifle Nerf and Machine Gun Buff به فصل 20 می آید


Bungie خیلی چیزها را فاش می کند سرنوشت 2 گسترش بعدی، سقوط نور، تغییرات در فصل 20 رخ خواهد داد. اما در مورد تغییرات تعادل چطور؟ در مقاله ای جدید، توسعه دهندگان فاش کرده اند که Linear Fusion Rifle بالاخره در حال تضعیف است.

15٪ آسیب کمتری در برابر قهرمانان، مینی باس ها، باس ها و وسایل نقلیه دریافت کنید. این روی Sleeper Simulant و Queenbreaker تاثیری ندارد. به عنوان یک مسلسل، زمان کشتن نگهبان را 10 درصد افزایش می دهد و انعطاف پذیری درجه 6 قاب های آتش بالا و سریع را کاهش می دهد. بهترین بخش این است که شما 50٪ مهمات بیشتری در ذخیره دارید، بنابراین مسلسل هایی با ذخایر کم بسیار تقویت می شوند.

Heavy Granade Launcher 20% آسیب بیشتر به قهرمانان، مینی باس ها، باس ها و وسایل نقلیه وارد می کند و 40% آسیب بیشتر به دشمنان کوچک وارد می کند. برخورد پرتابه نیز بهبود یافته و شعاع انفجار 1 متر افزایش یافته است. انگل در حال حاضر بسیار قدرتمند است، بنابراین تغییری نکرده است.

برای اطلاعات بیشتر، مقاله ما را ببینید. خبر خوب برای سلاح های جنبشی. Destiny 2: Lightfall فصل 20 در 28 فوریه پس از تعمیر و نگهداری 24 ساعته روز قبل آغاز می شود.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید