Destiny 2: Lightfall “Some Objectives Missed” – Bungie


سرنوشت 2هفتمین گسترش بزرگ،سقوط نور، که چندی پیش راه اندازی شد و تقریباً برای جدیدترها سنتی استسرنوشتپس از انتشار آن، ثابت کرد که محتوایی است که بین طرفداران تقسیم شده است. به عنوان مثال، معرفی زیر کلاس‌های جدید با استفاده از Strands با استقبال خوبی از سوی بازیکنان مواجه شد، اما جنبه‌های دیگر تجربه مورد انتقاد قرار گرفت، مانند رتبه‌های جدید Guardians و مشکلاتی که برای پیشرفت بازیکنان کهنه‌کار ایجاد کرد.

در یک پست وبلاگ اخیراً منتشر شده، بانجی دست خود را به نشانه ستایش بالا برد،نور می افتدما جزئیاتی در مورد بزرگترین مسائل و نحوه رسیدگی به برخی از آن مسائل ارائه کردیم.

بانجی گفت: اولین دسته از Guardian Ranks ثابت کرده است که راهنمای ارزشمندی برای New Light است، اما ما می خواهیم سیستم را بهبود بخشیم.همه بازیکن.

Bungie می‌گوید هدف آن‌ها این است که رتبه Guardian Rank را در مقیاس بزرگ‌تر مفیدتر کنند، نه اینکه فقط بر یک فصل از محتوا تمرکز کنند. بخشی از آن «ساخت میانبرهایی برای به‌روزرسانی رتبه‌هایی که قبلاً به دست آمده‌اند، حتی سریع‌تر» است.

بازیکنان باید بتوانند دستاوردهای خود را در طول فصل نشان دهند و بازیکنانی که قبلاً رتبه نگهبان را تکمیل کرده اند.به روز رسانیبلافاصله در فصل بعد رتبه بندی می شود. بانجی نوشت: سیگنال‌های اجتماعی باید فصلی به فصل دیگر معنا پیدا کنند.

به این ترتیب، رتبه ای که یک بازیکن می بیند منعکس کننده رتبه کسب شده در فصل قبلی محتوا است، تا زمانی که در فصل جاری به رتبه بالاتری جدید دست یابد. از سوی دیگر، رتبه‌ها فقط با تکمیل دسته‌های آبی در پیشرفت رتبه نگهبان به‌روزرسانی می‌شوند، سایر دسته‌ها بازنشانی نمی‌شوند.

بانجی افزود:لوح تقدیرنمرهودرهم شکستنبه جای ردیابی و تنظیم مجدد هر فصل، به سادگی درصدی از امتیاز ستایش خود را در هر فصل از دست می دهید.

با گذشت سالها، پیگیری دستاوردهای خود در طول فصول بسیار مهم است. در فصل 21، ما یک صفحه نمایش جدید به صفحه سفر اضافه می کنیم که تاریخچه فصل اخیر شما را نشان می دهد. این شامل رتبه نگهبان، امتیاز تقدیر، تفکیک تقدیر، چالش‌های فصلی و امتیاز پیروزی فصلی است. ”

Destiny 2: Lightfallبرای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One و PC موجود است. مرحله بعدی فصل آبهای عمیق است که در ماه می آغاز می شود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید