Destiny 2 با فعالیت‌های جدید با موضوع تعطیلات آغاز می‌شود


Bungie اعلام کرده است که رویداد The Dawning در حال حاضر در حال برگزاری است. سرنوشت 2. حالا برو لایو این رویداد تا 2 ژانویه ادامه خواهد داشت. سرنوشت 2 بازیکنان دشمنان را شکست داده و مواد لازم برای پختن کوکی ها را جمع آوری می کنند. این کوکی ها را می توان به شخصیت های مختلف به عنوان جایزه داد. تریلر فیلم The Dawning را در زیر مشاهده کنید.

بازگشت “The Dawning” همچنین به این معنی است که بازیکنان می توانند کارت های رویداد جدیدی را دریافت کنند که چالش های زیادی را برای انجام آنها ارائه می دهد. همچنین می‌توانید کارت‌های رویداد را ارتقا دهید تا پاداش‌های شگفت‌انگیزی مانند ارواح جدید عجیب و غریب، احساسات افسانه‌ای، جلوه‌های انتقال، پیش‌بینی‌های ارواح و موارد دیگر را باز کنید. یکی از جوایزی که می توانید به عنوان بخشی از The Dawning دریافت کنید، Albedo Wing Arc Glaive است.

Bungie همچنین اعلام کرد که از اواخر ژانویه، سرنوشت 2 دارای ماموریت‌های پیشرفت جدید که هر هفته تغییر می‌کنند. این کوئست ها که آرزوهای ریون نام دارند، با یک لحظه پیروزی برمی گردند. گاردین گیمز نیز در مارس 2024 با آپدیت محتوای دو ماهه در آوریل بازخواهد گشت. سرنوشت 2: به نور

سرنوشت 2 توسعه های زیر برنامه ریزی شده است: فرم نهایی، 4 ژوئن.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید