بازی Destiny 2 به بازیکنان این امکان را می‌دهد که ظاهر محافظان خود را قبل از به دست آوردن شکل نهایی خود تغییر دهند


در آخرین پست های Bungie این هفته: سرنوشت 2 توسعه دهنده اعلام کرده است که بازیکنان می توانند ظاهر Guardian خود را در بازی بدون نیاز به حذف شخصیت خود و شروع از نو ویرایش کنند.

در مجموعه به روز رسانی منتشر شده قبل از انتشار Destiny 2: Final Form، بازیکنان می توانند هر زمان که بخواهند ظاهر قیم خود را تغییر دهند. این گزینه سفارشی سازی جدید نیز بدون هزینه یا محدودیت ارائه می شود. تنها محدودیت واقعی این است که بازیکنان نمی توانند زادگاه نگهبان را تغییر دهند. این بدان معنی است که Human Guardians نمی تواند به Exos یا Awoken تغییر مکان دهد.

این پست همچنین به سایر به روز رسانی های آینده اشاره می کند سرنوشت 2که شامل کیفیت زندگی عمده ای به شکل کلاه براق بالاتر است. به جای گیر کردن با 250000 Glimmer، بازیکنان اکنون می‌توانند تا 500000 ارز عمومی را نگه دارند. این تغییر سرنوشت 2 در به روز رسانی 30 ژانویه گنجانده شده است.

در ادامه این پست به برخی از زره های جدید در حال توسعه برای نسخه بعدی جشنواره سالانه گمشده ها پرداخته خواهد شد. استودیو دو مجموعه زره مختلف برای هر کلاس ارائه داد و به بازیکنان اجازه داد تا در مورد کدام مجموعه ای که دوست دارند در بازی ببینند رای دهند.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید