Destiny 2 نسخه بتای ابزار Fireteam Finder را در ماه دسامبر، آزمایش استرس هفته آینده، راه اندازی می کند


توسعه دهنده Bungie ابزار Fireteam Finder برنامه ریزی شده خود را اعلام کرده است. سرنوشت 2 نسخه بتای باز برای همه بازیکنان در دسترس خواهد بود. هدف از نسخه بتا کمک به تست استرس ابزارهای جدید است. این اساساً به بازیکنان اجازه می دهد تا تیم های آتش را برنامه ریزی کرده و ایجاد کنند. سرنوشت 2محتوای آخر بازی از درون خود بازی.

ابزار Fireteam Finder درون بازی به بازیکنان این امکان را می‌دهد که گروه‌هایی را برای تقریباً هر فعالیت تیمی در بازی ایجاد کنند. سرنوشت 2، از حملات و محتوای فصلی گرفته تا سیاه چال ها و کمپین ها. دوره آزمایشی Fireteam Finder قرار است از ساعت 9 صبح تا 5 بعد از ظهر به وقت PST در 30 نوامبر برگزار شود. اول، Fireteam Finder به هر حمله در بازی دسترسی دارد.

این ابزار در یک روز تست استرس می شود، اما بسته به نتایج تست استرس، نسخه بتا در ماه دسامبر راه اندازی می شود. انتشار کامل این ابزار برای اواخر ژانویه برنامه ریزی شده است.

ایده Fireteam Finder اساساً این است که به عنوان راه اصلی برای بازیکنان برای یافتن هم تیمی‌ها برای محتوای دشوارتر بازی عمل کند. جاری، سرنوشت 2 بازیکنان باید به وب سایت های شخص ثالث و ابزارهای خارج از بازی مانند Discord برای پیدا کردن و ایجاد تیم های آتش برای محتوایی مانند حملات و سیاه چال ها اعتماد کنند.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید