Destiny 2 جام گاردین گیمز را در دوم می باز خواهد گرداند


Bungie اعلام کرد که جام گاردین گیمز در حال بازگشت به . سرنوشت 2این رویداد درون‌بازی قرار است از دوم ماه مه آغاز شود و به مدت سه هفته تا پایان سال ادامه خواهد داشت. فصل شورشبه عنوان بخشی از جام گاردین گیمز، شکارچیان، وارلاک ها و تایتان ها برای تعیین بهترین افراد در هر کلاس با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

در طول بازی های نگهبان، بازیکنان می توانند برای فعالیت های مختلف مدال کسب کنند. این شامل یک نسخه مبتنی بر کلاس از Supremacy در حالت PvP است. این رویداد همچنین دارای دو سلاح Guardian Games است: Taraxippos و The Title.

Taraxippos یک تفنگ افسانه‌ای پیشاهنگی مبتنی بر Strand است و The Title یک تفنگ دستی مبتنی بر Void است که با بریس Perk Repulsor مورد علاقه طرفداران بازمی‌گردد.

با شرکت در فعالیت‌های Guardian Games، بازیکنان همچنین می‌توانند بسیاری از جوایز آرایشی جدید، از جمله شکلک‌های عجیب و غریب جدید، عناوین قهرمان، پیروزی‌های جدید و موارد دیگر را باز کنند. همچنین می‌توانید کارت رویداد Guardian Games را برای 1000 نقره ارتقا دهید تا قفل پاداش‌های اضافی را باز کنید.

سرنوشت 2 در حال حاضر در اواسط فصل اول است سقوط نور گسترش، فصل شورشفصل بعد با عنوان . فصل اعماق، ویژگی های جدید کیفیت زندگی را اضافه می کند، از جمله گزینه های جدید برای بازیکنان کوررنگ.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *