Destiny 2: Into the Light Pantheon دارای حداکثر 8 باس حمله در دستکش است.


بانجی سرنوشت 2 آخرین به روز رسانی محتوای اصلی را دریافت کرد، “Into the Light”، اضافه کردن ماموریت های Exotic بهبود یافته برای Onslaught و “Whisper of the Worm”. در 30 آوریل با انتشار Raid Boss Gauntlet Pantheon، چیزهای بیشتری در راه است.آخرین “این هفته سرنوشتBungie تأیید کرد که باس‌های raid در حال حاضر در بازی گنجانده شده‌اند، اما “روش برخورد شما با آنها نیاز به تغییراتی دارد.”

وی افزود: “ما برخی جزئیات از جمله لیست دشمنانی که با آنها روبرو خواهید شد را مخفی نگه می داریم.” اما این تغییری آزاردهنده برای «برخی» برخوردهایی است که «بسیاری از شما قبلاً با آنها آشنا هستید». تیم های آتش نشانی می توانند موفق شوند اگر آماده باشند زیرک باشند و استراتژی های خود را تطبیق دهند (یا آنها را از پنجره بیرون بیندازند). ”

پانتئون با چهار رئیس شروع می‌شود و هر هفته افزایش می‌یابد تا زمانی که در 21 می با هشت رئیس روبرو شوید. در هفته اول از 5 توان یا کمتر شروع می شود و به حالت مسابقه (20 توان یا کمتر) می رود. بازیکنان همچنین می توانند انتظار داشته باشند که با ورود باس های جدید، اصلاح کننده ها بچرخند. امتیازدهی نیز انجام خواهد شد، زیرا بازیکنان باید “هر رویارویی را قبل از انقضای زمان سنج جایزه کامل کنند تا امتیاز پلاتینیوم و حداکثر جوایز کسب کنند.”

بنابراین، بازیکنان چه چیزی می توانند با چالش های Pantheon Raid و سلاح های عجیب و غریب به دست آورند، به علاوه نسخه های Deepsight از سلاح های حمله با مشکلات بالاتر برای پاداش های بالاتر نیز وجود دارد؟ برخی از جوایز هفتگی هستند، اما می‌توانید با انجام برخی از تعقیب‌ها و پیروزی‌ها، قفل چهار نماد جدید را باز کنید. هرکسی که کوئست Pantheon را از Shaxx دریافت کند و آن را تکمیل کند، عنوان جدید Godslayer را به دست می آورد.

منتظر جزئیات بیشتر قبل از انتشار Pantheon باشید. سرنوشت 2 برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC موجود است. توسعه بعدی است فرم نهاییدر 4 ژوئن منتشر می شود و یک زیر کلاس جدید Prismatic اضافه می کند. برای مشاهده در عمل به اینجا مراجعه کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید