استریم زنده بعدی Destiny 2: Into the Light که در 2 آوریل منتشر می شود، پانتئون می گوید


سرنوشت 2: Into the Light در راه است و یک حالت گروهی جدید به نام Onslaught، سلاح‌های شجاعی مبتنی بر تفنگ همیشه محبوب و زره جدید اضافه می‌کند. با این حال، چیزهای بیشتری در راه است، با Bungie سومین پخش زنده را در 2 آوریل در ساعت 10 صبح به وقت اقیانوس آرام اعلام کرد.

ما در مورد بازگشت دو ماموریت “کلاسیک” عجیب و غریب صحبت می کنیم و یکی از نقشه های جدید Crucible را که در ماه می ارائه می شود، پیش نمایش می کنیم. یک چالش جدید PvE به نام Pantheon نیز قرار است منتشر شود، بنابراین چیزهای زیادی برای انتظار وجود دارد.

ماموریت‌های عجیب و غریب به احتمال زیاد Zero Hour و The Whisper خواهند بود که اولی در یک برج قدیمی اتفاق می‌افتد و به بازیکنان اجازه می‌دهد تفنگ نبض عجیب و غریب Outbreak Perfect را کسب کنند. دومی مأموریتی بود که روند را آغاز کرد. سرنوشت 1. از نظر Presage، هر دو سلاح قابل ساخت خواهند بود.

جزئیات بیشتری را در این هفته ارائه خواهیم کرد، پس لطفا با ما همراه باشید. سرنوشت 2: بازی Into the Light در تاریخ 9 آوریل برای تمامی بازیکنان Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC در دسترس خواهد بود.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید