Destiny 2: Into the Light – Whisper Exotic Missions Return on 9 April, Zero Hour در ماه می


Bungie سومین پخش زنده توسعه دهنده خود را برگزار کرد. سرنوشت 2: Into the Light اخیراً ویژگی‌ها و محتوای دیگری را تأیید کرده است که در یک به‌روزرسانی رایگان ارائه شده است. شاید قابل توجه ترین بازگشت دو ماموریت عجیب و غریب محبوب باشد: «نجوا» و «ساعت صفر». هنگامی که بازیکنان این موارد را کامل کردند، نسخه‌های قابل ساخت Whisper of the Worm و Outbreak Perfected را دریافت خواهند کرد.

The Whisper در 9 آوریل همراه با Into the Light و Zero Hour در ماه می اکران خواهند شد. در حالت اول، تغییراتی در باس فایت ایجاد شد و یک تایمر 40 دقیقه ای (احتمالاً در درجه سختی عادی) اضافه شد. مزیت‌های Whisper of the Worm عبارتند از Mulligan، Field Preparation، No Destruction و Enlightenment که ذخایر مهمات سلاح شما را افزایش می‌دهد.

در مورد Zero Hero، شاهد تغییراتی خواهیم بود، از جمله حضور Fallen Brig در قسمت افتتاحیه. باس فایت ها نیز تغییراتی دارند که نشان داده نمی شوند. توجه داشته باشید که انتظار می رود The Whisper از همان فرمت پیروی کند، زیرا درجه سختی عادی 40 دقیقه طول می کشد، در حالی که درجه سختی Legend 20 دقیقه طول می کشد. امتیازات Outbreak Perfected عبارتند از Outlaw، Rapid Hit، Rewind Rounds، و Headseeker. هر دو سلاح دارای گزینه های انبار و بشکه متفاوتی هستند.

اگر این کافی نیست، کشتی Thousand Wings and Scrap CF-717-91 ظاهر کاملاً جدیدی دارد که شایسته ماموریت است.لطفا برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید. سرنوشت 2: Into the Light در 9 آوریل منتشر می شود.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید