Destiny 2: Into the Light – فضای اجتماعی Champion Hall و New Armor آشکار شد


در همین حال فرم نهایی انتشار هنوز خیلی مانده است و بانگی پس از یک تاخیر در 4 ژوئن منتشر خواهد شد سرنوشت 2 Into the Light به‌روزرسانی بزرگی دریافت می‌کند. این دارای یک حالت جدید برای حالت های Horde shenanigans، Onslapset، سلاح های بازسازی شده و برخی چالش های جدید جالب است. همچنین فضای اجتماعی جدیدی به نام Hall of Champions وجود دارد.

بازیکنان می توانند در اینجا به تمام فعالیت های Into the Light دسترسی داشته باشند، همانطور که در آخرین “This Week in Destiny” ذکر شده است. Shaxx ماموریت‌هایی را ارائه می‌دهد که به شما امکان می‌دهد سلاح‌های BRAVE به دست آورید، و Arcite 99-40 با پاداش‌هایی همراه است که به افزایش Shaxx's Hype، یک سنج شهرت جدید کمک می‌کند. با رتبه‌بندی، جوایز شجاعت و مجموعه‌های زره ​​«ویژه» را به دست می‌آورید که شروع هر کلاس را به شما یادآوری می‌کند.

در نهایت، باز کردن تمام سلاح های جدید به شما با Super Black Shader پاداش می دهد. بله، بالاخره برگشت (سیاه). اگر این کافی نباشد، همه سلاح‌های BRAVE در زمان راه‌اندازی The Final Shape امتیازات پیشرفته‌تری دریافت خواهند کرد.

سرنوشت 2: Into the Light در تاریخ 9 آوریل بر روی تمامی پلتفرم ها منتشر خواهد شد. پخش زنده سوم برای 2 آوریل برنامه ریزی شده است و یک چالش جدید PvE به نام Pantheon، بازگشت دو ماموریت عجیب و غریب و اولین نقشه از سه نقشه Crucible آینده را نشان می دهد.



نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید