Destiny 2 Guardian Games – Warlock Victory Message ‘به اشتباه ارسال شد’


یک بازی نگهبان در Bungie در حال انجام است سرنوشت 2تایتان ها، جنگجویان و شکارچی ها می توانند با یکدیگر رقابت کنند تا ببینند چه کسی بهترین است. زمانی که پیامی درون بازی ظاهر می شود که با افتخار اعلام می کند Warlock برنده شده است، سردرگمی خود را تصور کنید، زیرا در 23 می به پایان می رسد.

بازیکنان برای مراسم اختتامیه به برج دعوت شدند، اما همانطور که می توانید تصور کنید، مراسم اختتامیه هرگز برگزار نشد. Bungie Help در توییتر تأیید کرده است که این پیام “به طور تصادفی” ارسال شده است. هنوز دو هفته از بازی‌های نگهبان باقی مانده است و کلاس برنده هنوز رسماً اعلام نشده است.»

برخی ممکن است اعلام کنند “رفع کامل شده است”، اما نتیجه یک نتیجه قطعی است. هر کس دیگری می تواند به پولیش برای مدال ها ادامه دهد و در عنوان و تاراکسیپو یک رول خوب به دست آورد.این دومی اولین Strand Legendary Scout Rifle است.

فصل دریای عمیق در همان روزی آغاز می‌شود که بازی‌های نگهبان به پایان می‌رسد. محتوای داستانی جدیدی اضافه می‌کند که به نظر می‌رسد به تایتان بازگشته‌اید، یک پاس فصل جدید (همان قیمت اما افزایش قیمت) و زره‌های جدید اضافه می‌کند. Exotic Armor Focusing نیز یک ویژگی جدید است که به شما کمک می‌کند تا رول‌های بهتری را با دنده‌های عجیب و غریب بدون قفل داشته باشید. جزئیات بیشتر در هفته های آینده اعلام خواهد شد.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید