کارگردان بازی Destiny 2 Bungie را ترک می کند


جو بلکبرن، کارگردان بازی سرنوشت 2، من بانجی را ترک می کنم. تایسون گرین جانشین او خواهد شد و “ماجراجویی های جدیدی” را در خارج از شرکت دنبال می کند. دومی از آن زمان تاکنون بخشی از شرکت بوده است. اسطوره 2 از زمانی که آن را منتشر کردیم، روی چند چیز کار کردیم. هاله ها به PvP سرنوشت 1 سلاح عجیب و غریب

شناخته شده ترین ملکه جادوگر و سقوط نوربلکبرن همچنین به عنوان پیشرو در طراحی Raid عمل کرد. سرنوشت 2، من روی Kingsfall کار کرده ام. “به عنوان یک نگهبان عمیقا سرمایه گذاری شده قبل از شروع به کار در Bungie، سرنوشت 2 این یک امتیاز یک بار در زندگی برای تیم بود. من همیشه طرفدار Bungie هستم و خواهم بود و به آنچه که تیم درون دیوارهایش می تواند انجام دهد ایمان دارم. ”

آقای بلکبرن فوراً کناره گیری نمی کند، اما در صورت کناره گیری، قصد دارد «یک فاصله قابل توجه از شبکه های اجتماعی» داشته باشد.با توجه فرم نهایی، او فاش کرد که به “یکی از مهمترین نقاط عطف داخلی می رسد، آیینی که ما آن را تست بازی انتها به انتها می نامیم.” این شامل یک تست پخش داخلی است که چند روز طول می کشد و به عنوان انتقالی به رفع اشکال و اصلاح بیشتر عمل می کند.

Destiny 2: Final Form در 4 ژوئن برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC عرضه می شود. این نتیجه یک داستان نور و تاریکی است که بازیکنان سوار بر مسافر می‌شوند تا شاهد را شکست دهند. جزئیات در ماه آوریل اعلام خواهد شد، بنابراین لطفا منتظر آن باشید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید