Destiny 2 – Crota’s End Raid Race و تغییرات حالت مسابقه فاش شد


Bungie سرانجام حمله مجدد بعدی را اعلام کرد سرنوشت 2، از هفته آینده … و Crota’s End.بله، بسیاری از Wras of the Machine انتظار داشتند افزایش آهن، اما حداقل این با تم Hive فصل جادوگر مطابقت دارد. در هر صورت، حمله جدید به معنای اولین مسابقه در جهان با فعال کردن حالت مسابقه است.

Bungie در جدیدترین “This Week in Destiny” جزئیات جدیدی در این مورد فاش کرد. حالت‌های مسابقه مانند Loot of Nightmares به مدت 48 ساعت معتبر هستند و بازیکنان باید در قدرت 1790 باشند تا بتوانند همه برخوردها را انجام دهند. پس از روشن کردن Contest Mode و پاک کردن آن، می‌توانید از کارگردان به Challenge Mode دسترسی پیدا کنید. تکمیل تمام چالش ها و کسب یک پیروزی برتر در شمشیرزنی، آخرین گام برای پایان دادن به مسابقه است.

اگر تیم نتواند چالش را کامل کند، تیم ناپدید می شود. تغییرات تعادل حالت مسابقه شامل تهاجمی تر شدن همه دشمنان و داشتن سپرهای عنصری برخی از دشمنان است. حداکثر خسارت خروجی از بازیکن به مبارز نیز افزایش یافته است، اما آسیب دریافتی ثابت باقی می ماند.

Crota’s End در 1 سپتامبر ساعت 10 صبح به وقت PST به صورت زنده پخش می شود. شکل نهاییفصل آخر داستان نور و تاریکی در 27 فوریه 2024 منتشر می شود. بیشتر بدانید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *