بازسازی «Demon's Souls» بیش از 2 میلیون نسخه فروخته شد و با 1 میلیون نسخه احیا شد.


پس از نقض اطلاعات اخیر Insomniac Games، آمار فروش خصوصی تعدادی از عناوین شخص اول پلی استیشن فاش شد. روزهای گذشته و Ratchet and Clank: Rift Apart به Marvel's Spider-Man: Miles Morales و از طریق خون.

یک سند داخلی فاش شده که در ResetEra به اشتراک گذاشته شده است، همچنین تعداد فروش و ارسال چندین عنوان PS5 را نشان می دهد. اول، Bluepoint Games وجود دارد. روح های شیطان نسخه بازسازی شده به طور انحصاری برای PS5 به عنوان یک عنوان راه اندازی. طبق سند فوق به تاریخ فوریه 2022، نسخه بازسازی شده بیش از 2 میلیون نسخه در سراسر جهان ارسال شده است که بیش از 1.8 میلیون نسخه فروخته شده است.

یکی دیگر از انحصاری های PS5 شخص اول، برگشتطبق اطلاعات فاش شده، بیش از 1 میلیون دستگاه فروخته شده و 866000 دستگاه فروخته شده است. با این حال، شایان ذکر است که بازی تیراندازی سوم شخص در حال حاضر برای رایانه شخصی منتشر نشده بود (در این پلتفرم موفقیت چشمگیری نداشت).

آخرین بار (و اولین بار) که سونی به روز رسانی در مورد فروش شوتر سرکش Housemarque ارائه کرد در ژوئن 2021 بود، زمانی که برگشت بیش از 560000 دستگاه فروخته شد. در اواخر همان سال، سونی فاش کرد که: روح های شیطان نسخه بازسازی شده 1.4 میلیون نسخه فروخت.

به دلیل نقض اطلاعات Insomniac، Sackboy: The Great Adventureعنوان دیگری که PS5 معرفی شد، بیش از 1.5 میلیون نسخه در سرتاسر جهان فروخته شده است و فروش بیش از 1.2 میلیون نسخه دارد.پسندیدن برگشت، همچنین در حال حاضر برای رایانه شخصی منتشر نشده بود، اما باز هم عملکرد ضعیفی روی پلتفرم داشت. بر اساس اسناد فاش شده، این پلتفرمر تنها بیش از 62000 دستگاه بر روی رایانه شخصی فروخته است.

سند فاش شده شامل اطلاعاتی در مورد PS4 است Gran Turismo SPORT تقریبا 13 میلیون دستگاه تا کنون ارسال شده است. در فوریه 2021، سونی اعلام کرد که بازی بیش از 9.5 میلیون بازیکن دارد. سرویس آنلاین سیم کارت مسابقه قرار است در 31 ژانویه به پایان برسد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید