توسعه دهنده Demeo در حال توسعه یک بازی جدید Dungeons and Dragons VR است


Resolution Games به خاطر توسعه بازی های رومیزی VR شناخته شده است. Demeoاز همکاری با Wizards of the Coast برای توسعه عناوین VR بر اساس خبر داد. سیاه چال ها و اژدها. جزییات زیادی در مورد این بازی فاش نشده است، جدا از این که این اولین بازی رسمی خواهد بود. سیاه چال ها و اژدها بازی VR.

Demeo خودش تاثیر خیلی زیادی داشت سیاه چال ها و اژدهاو این بازی ممکن است بینش خوبی در مورد اینکه بازی بعدی چگونه خواهد بود ارائه دهد. Demeo یک بازی نوبتی و با مضمون رومیزی با تاکید بر چند نفره همکاری است.

بازی روی میز است سیاه چال ها و اژدها زیبایی شناسی آن ریشه در آن دارد که بازیکنان در حین تاس انداختن و ورق بازی، مینیاتورهای واقعی را در سرتاسر سیاه چال هایی که روی میز ایجاد می شوند، دستکاری می کنند. حتی در آثار هنری Demeoکمپین‌های مختلف، بازگشتی به ماجراهای کلاسیک و ماژول‌های نسخه‌های قدیمی‌تر است. سیاه چال ها و اژدها.

در حال حاضر، Resolution Games هیچ اسکرین شات، تریلر یا جزئیات دیگری را فاش نکرده است. سیاه چال ها و اژدها این یک عنوان VR است، اما در حال حاضر حتی پنجره انتشار ندارد. نمی توانید صبر کنید تا نسخه دیجیتال را تجربه کنید؟ سیاه چال ها و اژدهابا این حال، ممکن است بخواهید بررسی کنید دروازه بالدر 3 در حین.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید