Deliver Us the Moon در تاریخ 16 جولای به سوییچ می رسد


از ماه در ابتدا، یک پورت سوییچ در سال 2020 کنار گذاشته شد، اما اوایل امسال، توسعه دهنده KeokeN Interactive و ناشر Wired Productions اعلام کردند که این بازی ماجراجویی علمی-تخیلی اواخر امسال برای کنسول نینتندو منتشر خواهد شد. در حال حاضر، تاریخ انتشار خاص نسخه پورت شده مشخص شده است.

تولیدات سیمی است ماه را به من بده در تاریخ 16 جولای برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. این شرکت همچنین یک تریلر منتشر کرد که بازی را به نمایش می گذارد و داستانی را که بر روی کنسول هیبریدی اجرا می شود، معرفی می کند. ماه را به من بده بازیکنان به جای یک فضانورد تنها که در ماموریتی به ماه فرستاده شده است قدم می گذارند که در آن سرنوشت تمام بشریت در خطر است زیرا با فروپاشی زیست محیطی روبرو می شود. تریلر زیر را ببینید.

KeokeN Interactive در ماه آوریل اعلام کرد که تمام کارکنان خود را به دلیل مشکلاتی که در تضمین قرارداد انتشار برای پروژه بعدی خود وجود دارد، اخراج خواهد کرد. در اوایل ماه جاری، توسعه دهنده نیز این موضوع را اعلام کرد ما را به خانه ببرسومین بازی از مجموعه علمی تخیلی است که از طریق Kickstarter سرمایه گذاری می شود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید