deliver us mars

Deliver Us Mars تریلر داستان جدیدی را قبل از انتشار فوریه دریافت کرد


KeokeN Interactive با عنوان ماجراجویی علمی تخیلی خود وعده های جالبی داده است لطفا برای ما مریخ بفرستید از داستان‌گویی گرفته تا گیم‌پلی و جنبه‌های فنی، به‌عنوان یک پیشرفت نسبت به نسخه قبلی خود تبلیغ می‌شود، و طرفداران نسخه اصلی با نزدیک شدن به انتشار هیجان‌زده‌تر و هیجان‌زده‌تر می‌شوند. توسعه‌دهنده تریلر جدیدی را منتشر کرد که بر روی داستان متمرکز شده بود.

لطفا برای ما مریخ بفرستید ده سال پس از حوادث لطفا ماه را برای ما بفرستید تمرکز روی قهرمان جدید کتی جوهانسون است. کتی جوهانسون در آخرین ماموریت است تا تیمی از فضانوردان را به مریخ بفرستد به امید بازیابی ARK های سرقت شده و بازگرداندن آنها به زمین قبل از اینکه زمین در برابر فاجعه زیست محیطی در حال انجام تسلیم شود. .

تریلر جدید علاوه بر اشاره به داستان، نگاه‌های اجمالی متفاوتی به گیم‌پلی نیز ارائه می‌دهد که چندین بیوم مختلف، مکانیک‌های جدید صعود و موارد دیگر را به نمایش می‌گذارد. آن را در زیر بررسی کنید.

مریخ به ما بده در تاریخ 2 فوریه برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One و PC در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر در مورد این بازی، مصاحبه اخیر ما با Raynor Arkenbout کارگردان روایت را اینجا بخوانید.نویسنده: Shubhankar Parijat