Deliver Us Mars تا 30 نوامبر در فروشگاه Epic Games رایگان است


فروشگاه Epic Games جدیدترین بازی رایگان هفته – Frontier Foundry را معرفی کرد تحویل ما مریخ. کاربران اپیک گیمز که در اوایل سال جاری راه اندازی شد، تا 30 نوامبر در ساعت 8 صبح به وقت محلی فرصت دارند تا از آن استفاده کنند. با این حال، برای بازی باید لانچر Epic Games را دانلود کنید.

به عنوان دنباله ای برای ماه را تحویل دهید، تحویل ما مریخ این در مورد Cassie Johansson است که مأموریتی را برای بازیابی یک کشتی مستعمره ARK از Outward به عهده می گیرد. شما باید به مریخ سفر کنید، زمین آن را کاوش کنید و معماهایی را حل کنید تا مکان کشتی خود را پیدا کنید. در طول راه، Cassie باید رمز و راز پشت تماس پریشان را که او را به آنجا رساند، کشف کند، در حالی که از ناپدید شدن پدرش آیزاک نیز مطلع شود.

تحویل ما مریخ برای PC، Xbox Series X/S و PS5 موجود است. بررسی ما را بررسی کنید. ضمن ستایش از داستان و شخصیت ها، از مسائل فنی مختلف (که باید رفع شوند)، بخش های صعود و حلقه های بازی انتقاد می کند.

بازی رایگان بعدی در فروشگاه Epic Games یک بازی رقابتی Co-op خواهد بود تیم جادویی و مبارز عرصه فدراسیون مبارزه قدرتمند. دوره فروش از 30 آبان لغایت 7 آذر می باشد.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید