Deep Silver، Prime Matter و Ravenscourt در PLAION ادغام خواهند شد


طبق گزارش منتشر شده توسط GamesIndustry، شرکت تابعه Embracer Group، PLAION (که تا سال گذشته با نام Koch Media شناخته می شد) در حال بازسازی کسب و کار انتشارات خود است. در نتیجه تجدید ساختار، چندین برچسب ناشر تحت PLAION کنار خواهند رفت.

به طور خاص، Deep Silver، Prime Matter و Ravenscourt در PLAION ادغام خواهند شد و شرکت مادر قصد دارد تمام عناوین را در آینده منتشر کند. با این حال، این شرکت تایید کرده است که این فرآیند فوری نخواهد بود و تا 12 ماه طول می کشد و این سه برچسب ممکن است تا سال های آینده به انتشار عناوین خود ادامه دهند. به گفته پرسنل PLAION، تنها پنج یا شش شغل تحت تأثیر قرار می گیرند.

از بین سه برچسبی که باید حذف شوند، Deep Silver البته قدیمی‌ترین و شناخته‌شده‌ترین آنهاست، و بسیاری از بازی‌ها و فرنچایزهای اصلی را در اختیار دارد.مترو، ردیف مقدس، جزیره مرده، جوانمردی، بیشتر.

از طرف دیگر، Prime Matter به تازگی در سال 2021 راه اندازی شد و مواردی مانند:Dolmen، Last Oricle، Scars Above، وشعار دادن، وشوک سیستمبازسازیوروز پرداخت 3هنوز در خط لوله Ravenscourt بیشتر برای بازی های اخیر مانند: جاده 96واجازه دهید آواز بخواندسلسله.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *