DECAPOLICE به سال 2024 موکول شد


خروجی Level-5 در سال‌های اخیر کمی ناسازگار بوده است، اما توسعه‌دهنده ژاپنی بازی‌های امیدوارکننده‌ای را در دست ساخت دارد. به عنوان مثال، اوایل امسال ما اعلام کردیم که دکاپولیس، یک بازی RPG کارآگاهی در شهری آینده نگر که جنایت در آن رایج است. در ابتدا قرار بود این بازی در اواخر سال 2023 منتشر شود، اما Level-5 اعلام کرد که این بازی به تعویق افتاده است.

در رویداد اخیر Level Five Vision 2023 II، رئیس و مدیر عامل شرکت آکیهیرو هینو فاش کرد: دکاپولیس توسعه تا سال 2024 به تعویق افتاده است زیرا سازنده تصمیم گرفته است زمان بیشتری را صرف اطمینان از رسیدن بازی به سطح کیفی مورد انتظار داخلی کند.

“RPG جهان باز تعلیق جنایی” دکاپولیکهینو گفت: «زمانی که نسخه آزمایشی آن را در نمایشگاه بازی توکیو منتشر کردیم، تحسین بسیار بالایی را دریافت کرد. ما تصمیم گرفته‌ایم کمی زمان بیشتری صرف کنیم تا هم کیفیت و هم کمیت محتوا را به طور کامل توسعه دهیم.»

آقای هینو همچنین توضیح داد: دکاپولیس قرار است دنیایی بسیار بزرگ‌تر، متراکم‌تر و فراگیرتر از هر یک از عناوین قبلی سطح 5 داشته باشد.

هینو می گوید: «این عنوانی با دنیای باز گسترده است که برای یک بازی سطح 5 بی سابقه است. “هدف ما ساختن یک دنیای متراکم و غوطه ور پر از فرصت های بازی است. حوادث مختلف در مکان های مختلف رخ می دهد، بسیاری از آنها پر از شگفتی است. این یک گیم پلی ملایم است که من به دنبال آن هستم. دکاپولیس

دکاپولیس در حال حاضر برای PS5، PS4 و Nintendo Switch در حال توسعه است. البته جای سوال دارد که آیا این بازی برای نینتندو سوییچ 2 نیز عرضه خواهد شد که تا سال 2024 به تعویق افتاده است و شایعه شده که عرضه آن اواخر سال 2024 است.

Level-5 در یک رویداد اخیر تاریخ انتشار 2025 را اعلام کرد. پروفسور لیتون و دنیای جدید استیم.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید