deathverse let it die

Deathverse: Let it Die به طور موقت در جولای سرویس می گیرد تا توسعه مجدد آغاز شود


Deathverse: بگذار بمیرم این بازی چند ماه پیش برای رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن منتشر شد، اما به جرات می‌توان گفت که آن‌طور که توسعه‌دهنده Supertrick Games انتظار داشت، عمل نکرد. بیشتر از همه، مشکلات اتصال این عنوان را آزار می‌دهد و به نظر می‌رسد توسعه‌دهندگان گام‌های بسیار جدی برای رفع آن‌ها برمی‌دارند.

Supertrick Games اعلام کرد: Deathverse: بگذار بمیرم این استودیو به دنبال “توسعه مجدد” بازی است و در 18 جولای به طور موقت از سرویس خارج خواهد شد. توسعه دهندگان که به عنوان یک “پیشرفت گسترده” توصیف می شود، احساس می کنند بازی برای “مخاطبان بزرگتر” در بالای پایگاه بازیکنان موجود لذت بخش تر خواهد بود. از سوی دیگر، پس از 7 فوریه، Death Metal (ارز درون بازی) دیگر برای خرید در دسترس نخواهد بود.

از زمان انتشار بازی، ما بدون شک چالش‌هایی را تجربه کرده‌ایم، به‌ویژه زمانی که صحبت از خواستگاری و تاخیر در بازی به میان می‌آید. خدمات در حالی که در حال توسعه مجدد بود. Deathverse: بگذار بمیرم.

“این یک تصمیم دشوار برای ما بود. با این حال، ما معتقدیم که انتشار مجدد بازی با پیشرفت های قابل توجه به مخاطبان بیشتری اجازه می دهد تا از بازی فقط بازیکنان فعلی ما لذت ببرند. با توجه به زمان زیادی که برای توسعه یک بازی می گذرد و محدودیت ها تعداد بازی هایی که می توانید در طول زندگی خود بسازید، در این مرحله تصمیم گیری در مورد اینکه آیا این انتخاب درستی است یا نه مهم است. بهترین تصمیم در حال حاضر.”

زمان آن هنوز اعلام نشده است Deathverse: بگذار بمیرم بازگشت آنلاین. این بازی در حال حاضر برای PS5، PS4 و PC در دسترس است.نویسنده: Shubhankar Parijat