deathloop

صداپیشه پیشنهاد می کند که دنباله Deathloop ممکن است در دست ساخت باشد


استودیو Arkane بر روی اکثر بازی‌هایی که در طول سال‌ها ساخته است و همچنین بازی‌های سال 2021 کار کرده است. Deathloop فرقی نمی کرد. بازی های تیراندازی اول شخص از زمان عرضه روی PS5 و PC تقریباً دو سال پیش مورد تحسین قرار گرفته اند، اما با انتشار Xbox Series X/S در ماه سپتامبر، آنها حتی مخاطبان بیشتری را جذب کردند.

جالب اینجاست که به نظر می رسد Arkane هنوز از آن IP استفاده نمی کند. جیسون کلی، که صداپیشگی شخصیت اصلی دث لوپ، کول را بر عهده داشت، در یک پخش زنده اخیر با اوزیوما آکاگا، که صداپیشگی شخصیت دوم بازی، جولیانا را بر عهده داشت، گفت که آن دو هنوز استعدادهای خود را قرض می دهند و این رسمی نبود. یک شخصیت برای چیزی که ممکن است. اعلام کرد.

صحبت در مورد پیشینه آزمون Deathloop، هنگامی که از کلی در مورد نام رمز Bethesda که برای بازی به عنوان بخشی از فرآیند استفاده می شود، پرسیده شد: «آیا چیزی را گفتی که نباید می‌گفتی؟» واکنش او، مشابه واکنش آکاگا، نشان می‌داد که او قطعاً این کار را کرده است.

به اندازه کافی خنده دار، این اولین بار نیست که کلی چیز جدیدی را پیشنهاد می کند. Deathloop ممکن است بازی در حال انجام باشد. در ماه مه، او عکسی از خود در غرفه ضبط توییت کرد و از هشتگ استفاده کرد تا نشان دهد که دوباره کلت را صدا می کند.

البته اگر واقعا چیز جدیدی باشد Deathloop این می تواند یک بازی در دست ساخت یا حتی اولین بسط باشد، اما ممکن است برای مدتی نتوانیم در مقام رسمی در مورد آن اطلاعات بیشتری کسب کنیم (مخصوصا در مورد قبلی). با این حال، توسعه دهنده Arkane چیزهای دیگری نیز در دست ساخت دارد، از جمله یک بازی تیراندازی جهان باز. سقوط قرمز در حال حاضر در حال توسعه است و گفته می شود در ماه می برای Xbox Series X/S و PC عرضه خواهد شد.نویسنده: Shubhankar Parijat