death stranding pc

فیلم Death Stranding “مسیری است که هیچ کس امتحان نکرده است” و اقتباسی از بازی دارد


اخیرا اعلام شد که Death Stranding این فیلم پروژه مشترک کوسیما پروداکشنز و الکس لبوویچ استودیو همرستون است و به طور رسمی در حال انجام است. با این حال، جزئیات درباره فیلم در حال حاضر کمیاب است، به ویژه با توجه به اینکه خود بازی چقدر منحصر به فرد و تجربی است، فیلم چه جهتی را در پیش خواهد گرفت و چه رویکردهایی برای اقتباس از بازی در پیش خواهد داشت.

در مصاحبه اخیر با IGN، هیدئو کوجیما فیلم را لمس کرد و جزئیات جدیدی ارائه نکرد، اما به جای اینکه سعی کند سبک بازی را تقلید کند و به شدت به مواد اولیه پایبند باشد. Death Stranding این فیلم در عوض همه چیز را تغییر می دهد تا آنها را برای رسانه مناسب تر کند. هنوز مشخص نشده است که آیا

وقتی از کوجیما در مورد بازیگران فوق‌الذکر و اینکه آیا در فیلم حضور خواهند داشت پرسید، گفت: «هنوز به طور کامل تصمیم نگرفته‌ایم.» به همین دلیل به نظر می‌رسد که بازی است، من نمی‌خواهم. Death Stranding یه همچین فیلمی بلکه رویکردی را اتخاذ می کند که جهان را تغییر داده و متحول می کند. Death Stranding به نحوی که مناسب فیلم باشد.من ساختم Death Stranding بازی بودن و بازی یک بازی است. شما مجبور نیستید از آنها فیلم بگیرید. بنابراین به نوعی Death Stranding فیلم به سمتی می رود که هیچ کس در اقتباس از بازی تلاش نکرده است. فکر می‌کنم چیزی که باید خلق کنم چیزی است که به افرادی که به آن نگاه می‌کنند الهام می‌بخشد 10 یا 20 سال بعد خالق شوند. ”

پس دقیقاً چه نوع فیلمی است؟ Death Stranding می شود؟ کوجیما می‌گوید انتظار یک فیلم پرفروش را نداشته باشید، و او و الکس لبوویچ فوق‌الذکر دیدگاه مشترکی درباره «رویکرد هنری‌تر» دارند.

«از سال گذشته هر هفته با افراد زیادی در هالیوود تماس ویدیویی برقرار کرده ام. Death Strandingزمین‌های زیادی برای ساختن یک فیلم بزرگ با بازیگران و انفجارهای بیش‌ازحد وجود داشته است، اما با انفجار چه چیزی بهتر از این وجود دارد؟ Death Strandingپول درآوردن هم چیزی نیست که روی آن تمرکز کنم. من قصد دارم رویکرد هنری بیشتری داشته باشم، اما فقط الکس لووویچ پیشنهاد ساخت چنین فیلمی را داد.

ما هنوز نمی دانیم که چقدر طول می کشد تا جزئیات دقیق فیلم فاش شود، اما واضح است که به هر طریقی ارزش این را دارد که زیر نظر داشته باشیم.نویسنده: Shubhankar Parijat