death stranding

داستان Death Stranding 2 نقش مهمی برای Fragile – Hideo Kojima خواهد داشت


هیدئو کوجیما در قسمت جدید پادکست Brain Structure درباره شخصیتی به نام Fragile صحبت کرد. Death Strandingو نقشی که او در ادامه داستان های بعدی بازی خواهد کرد، Death Stranding 2.

بدون افشای جزئیات زیاد، کوجیما می‌گوید Fragile یک شخصیت کلیدی در این رویداد خواهد بود. Death Stranding 2کوجیما همچنین در مورد نقش ال فانینگ و شیوری کوتسونا در بازی آینده صحبت کرد، اگرچه این دو هنوز در تریلر ظاهر نشده اند.

کوجیما گفت: “Eru و Shiori… آنها در تریلر ظاهر نمی شوند، اما… فکر می کنم ما بتوانیم به شما نشان دهیم که آنها در آینده نزدیک چه نوع نقش هایی را بازی خواهند کرد.” اما تیزر «من کیستم؟» سه بازیگر زن را معرفی کرد. در حال حاضر نمی توانم چیز زیادی را فاش کنم، اما این سه زن نقش مهمی خواهند داشت.

“در حال حاضر نمی توانم چیز زیادی بگویم، اما آسیب پذیری مهم خواهد بود. من نمی توانم چیزی را فاش کنم، اما در آینده خواهم گفت. این چیزی است که هیچ کس ندیده است.”

Death Stranding 2 رسماً در مراسم The Game Awards 2022 همراه با تریلر فیلم اعلام شد که نشان می دهد لی سیدوکس و نورمن ریدوس برای ایفای مجدد نقش های خود به این فرنچایز باز خواهند گشت.نویسنده: Shunal Doke