Death Stranding 2 on the Beach در سال 2025 اکران خواهد شد


طبق نشت های اخیر، سرگردانی مرگ 2 حضور قابل توجهی در ارائه اخیر State of Play سونی داشت و یک تریلر قوی جدید را به نمایش گذاشت. علاوه بر اعلام رسمی عنوان کامل بازی، مرگ سرگردان 2 در ساحلتریلر همچنین جزئیات داستان جدیدی را فاش کرد، فیلم‌های گیم‌پلی را به نمایش گذاشت و یک پنجره راه‌اندازی را تایید کرد.

سم و دوستانش آمریکا را در جریان وقایع بازی اصلی گرد هم آوردند، اما سرگردانی مرگ 2، آنها به یک مکان جدید نقل مکان می کنند، اما هدف آنها یکسان است: جمع کردن جهان و مبارزه با تهدید Death Stranding.

Drawbridge، یک سازمان خصوصی جدید وابسته به Fragile، با حمایت یک خیر مرموز و ناشناخته رهبری این اتهام را بر عهده دارد. در همین حال، هیگز (با بازی تروی بیکر) نیز برمی گردد و از گیتار علمی تخیلی به عنوان سلاح اصلی خود برای پرتاب رعد و برق استفاده می کند. در ضمن سام یه همراه جدید هم داره به شکل عروسکی که جلوش آویزونه…شلوار.

تصاویر جدیدی از گیم پلی بازی نیز منتشر شده است که سم را نشان می دهد که از انواع ابزارهای آشنا برای سفر در مناظر متروک، رانندگی با دوچرخه، و کاوش در مکان های مختلف از شهرهای ویران گرفته تا بیابان های وسیع استفاده می کند. این تصاویر نحوه انجام کارها را به تصویر می کشد. همانطور که از بازی هیدئو کوجیما انتظار دارید، اتفاقات بیشتری در طول تریلر رخ می دهد، پس حتما آن را در زیر ببینید.

مرگ سرگردان 2 در ساحل قرار است در سال 2025 برای PS5 منتشر شود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید