فیلمبرداری و ضبط «Death Stranding 2: On the Beach» به پایان رسید.کوجیما می گوید که در حال حاضر در “مرحله تنظیم” است.


ماه ها پس از نمایش یک تریلر جدید، Death Stranding 2: On the Beachهیدئو کوجیما کارگردان فیلم تایید کرد که بازیگران فیلمبرداری و ضبط را به پایان رسانده اند. در آخرین قسمت از رادیو NHK هیدئو کوجیما “Infinity” (ترجمه شده توسط Automaton-Media)، کارگردان فاش کرد که در حال حاضر در “مرحله تنظیم” است که حدود یک سال طول می کشد.

این می تواند تاریخ انتشار را به تابستان یا پاییز آینده منتقل کند. کارگردان کوجیما نگفت که آیا ضبط و فیلمبرداری برای بازیگران بریتانیایی یا ژاپنی (یا هر دو) به پایان رسیده است. اگر مرحله تنظیم شامل پرداخت و رفع اشکال باشد، احتمالاً در ماه های آینده شاهد گیم پلی گسترده تری خواهیم بود. همچنین ممکن است تریلر جدیدی در نمایشگاه PlayStation Showcase سونی در این ماه ظاهر شود؟

Death Stranding: On the Beach به طور انحصاری برای PS5 در سال 2025 منتشر شد. سم بریجز، قهرمان داستان که در قاره ای متفاوت از بازی اول قرار دارد، قصد دارد یک شبکه کایرال ایجاد کند. به عنوان بخشی از پل متحرک، بازیکنان از ماژلان به عنوان پایگاه جدید خود استفاده خواهند کرد. برای تجزیه و تحلیل تریلر نهایی به اینجا بروید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید