Death Stranding 2 – Elle Fanning Talks Motion Capture، بازیگری و Crying On Demand


پس از طعنه های زیاد، کوجیما پروداکشنز سرگردانی مرگ 2 از آن زمان، هیدئو کوجیما کارگردان درباره «استفاده از فناوری جدید» و بازنویسی داستان‌ها در طول همه‌گیری صحبت کرده است.

مانند کار قبلی، بازیگران گسترده ای از جمله “ال فانینگ” ظاهر شده اند. دیو نئونی و بدخواه شهرت فانینگ قبلا گفته بود که بازی “از قبل خیلی خوب به نظر می رسد” اما در آینده “حتی بهتر هم خواهد شد”. در یک مصاحبه جدید با جاش هوروویتز، او تجربیات خود را در مورد ضبط حرکت و فرآیند مورد بحث قرار می دهد.

«من با همه اعضا کار کردم. آواتار، همه آن مردم این همان استودیو نبود، اما یکی از آن استودیوهایی مانند LA بود. من قبلا هرگز این کار را نکرده بودم، اما من…تمام تجربه احساس می کرد که باید برای من توضیح دهند، و می دانید، من این کار را با لی سیدوکس انجام دادم. او همچنین با بازی نورمن ریدوس در آن حضور دارد.

“اما شما بچه ها با من هستید. وقتی ثبت نام کردم، فکر نمی کنم واقعاً می دانستم قرار است چه اتفاقی بیفتد. یک صحنه وجود دارد، و هیدئو آنجاست، و او می گوید، “باشه، بیا، گریه کن.” و تو می گویی، “اوه خدای من، اشکالی ندارد. پس باید کل کت و شلوار را بپوشید تا روحیه شما بالا برود. ”

ظاهر فنینگ در بازی فاش نشده است، اما او آن را دیده است. “این من هستم، اما او… ببین، تو باحالی.” فانینگ یک گیمر نیست، اما “قطعا بازی می کند.” کوجیما یک بار برای Fanning یک PS3 فرستاد (ممکن است در واقع یک PS4 یا PS5 بوده باشد). Death Stranding در آن پلتفرم‌ها قرار دارد)، و “دوستان گیمر” او “تعجب کردند. از نظر آنها، این بهترین کاری است که من انجام داده‌ام.”

سرگردانی مرگ 2 برای PS5 می آید. هیچ تاریخ انتشار تایید نشده است، اما هنرمند ارشد ویژوال آرتز استودیوی پلی استیشن، فرانک آریبرتی، گفت که انتظار می رود در سال 2024 عرضه شود. در همین حال، منتظر جزئیات بیشتر در نمایشگاه PlayStation Showcase یا Summer Game Fest Showcase باشید. 8 ژوئن.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *