Death of the Fallen دارای علامت تجاری CI Games است


اربابان پاییز برای ناشر CI Games موفقیت آمیز بوده است و 1 میلیون نسخه فروخته و انتظار می رود در چند سال آینده 100 میلیون دلار درآمد داشته باشد.توسعه دهنده Hexworks در حال حاضر روی پروژه جدیدی با نام رمز کار می کند پروژه 3که یک بازی RPG اکشن سه گانه نیز می باشد. با این حال، علائم تجاری اخیر آشکارا به نوعی ارتباط اشاره می کنند. اربابان پاییز.

همانطور که Kurakasis در توییتر کشف کرد، CI Games دارای علامت تجاری است مرگ افتادگان 3 ژانویه. چه یک اسپین آف باشد یا یک بازی جدید در همان جهان، در وبینار درآمدهای سه ماهه سوم نوامبر 2023 ناشر گفت: پروژه 3 “بر شناخت و موفقیت های به دست آمده توسط” اربابان پاییز

همچنین «بر اساس گزینه‌های گیم‌پلی جاه‌طلبانه‌تر برای جذب مخاطبان گسترده‌تر ساخته شده است» و از «یادگیری، تجربه و دانش قابل توجهی که در حین توسعه یک بازی شبیه به Souls در سال 2023 انباشته شده است، استفاده می‌کند.» وعده بهره‌مندی از آن را می‌دهد. اگر این کافی نیست، پروژه 3 و همچنین استفاده از Unreal Engine 5. اربابان پاییز.

جالب اینجاست که قرار است در سال 2026 منتشر شود. پروژه 3 قبلا گفته شده بود که در اوایل سال 2024 برای Xbox Series X/S، PS5 و PC عرضه خواهد شد. فقط زمان نشان می دهد که آیا اینها یکسان هستند یا خیر، اما احتمال زیادی وجود دارد که دنباله ای ساخته شود.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید