dead space

Dead Space Remake حداکثر کاربران همزمان Steam را بیش از 25000 در زمان راه اندازی نشان می دهد


فضای مردهپس از 10 سال روی یخ، فرنچایز بازگشته است.ازفضای مردهاین بازسازی در حال حاضر در پس زمینه ای از هیاهو و انتظارات گسترده عرضه می شود و جای تعجب نیست که به نظر می رسد کسانی که مشتاقانه منتظر این بازی بودند، گروه های زیادی وارد بازی شده اند.

در زمان نگارش، با توجه به SteamDB،فضای مردهاین بازسازی تنها چند ساعت پس از انتشار به اوج خود با 25084 کاربر همزمان در Steam رسید. این بسیار بالاتر از هر عددی است که تاکنون مدیریت شده است.فضای مردهبا این حال، شایان ذکر است که Steam در زمان راه‌اندازی پلتفرم بسیار کوچک‌تری بود و به اندازه امروز پایگاه کاربر رایانه شخصی نداشت.

البته،فضای مردهاعداد در همان دسته نیستند که برای مثال،رزیدنت اویل 2،این دومی به وضوح در هنگام راه اندازی در سال 2019 پول نقد بیشتری داشت. احتمالاً مقایسه منصفانه تری وجود دارد.رزیدنت اویل 7،پسندیدنفضای مرده، همچنین یک تجربه ترسناک بقای هاردکور بود که در مجموعه‌ای عرضه شد که در سال‌های منتهی به انتشار آن قدرت زیادی را از دست داده بود.

این بازی همچنین از طریق EA Play و فروشگاه Epic Games بر روی رایانه شخصی در دسترس است، بنابراین به خاطر داشته باشید که این اعداد نشان دهنده پایه کامل بازیکنان بازی بر روی پلتفرم نیستند. فضای مردهوقتی همه پلتفرم‌ها، از جمله کنسول‌ها را فاکتور می‌کنیم، از اعداد بزرگ‌تری هم لذت می‌بریم، اما تا زمانی که منتظر اعلام رسمی EA نباشیم، مطمئن نخواهیم بود.

بازی مطمئناً شایسته موفقیت است. در بررسی ما به آن امتیاز 10/10 دادیم.فضای مرده یکی از بهترین بازی های ترسناک بقا در تمام دوران و یکی از بهترین بازسازی های تمام دوران. شاهکاری از این ژانر، یکی که بزرگترین نقاط قوت آن بیشتر از همیشه می درخشد، در حالی که تغییرات و اضافات هوشمندانه آن را به روش های معناداری بهبود می بخشد. استودیو Motive یک کلاسیک فوری و یک غول واقعی از این ژانر خلق کرده است. ‘ بازبینی کامل را اینجا بخوانید.

فضای مردهدر رایانه شخصی، PS5 و Xbox Series X/S موجود است.نویسنده: Shubhankar Parijat